نوشته های جدید
صفحه اصلی / اقامت در مشهد / راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در مناسب ترین مکان در مشهد

راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در مناسب ترین مکان در مشهد

از مهم ترین دغدغه های قبل از سفر، انتخاب محل اقامت است. مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی و زیارتی ایران ، مسافرین زیادی را به سمت خود جذب میکند. این روزها مشهد دیگر صرفا یک مقصد زیارتی نیست و امکانات و اماکن گردشگری و تفریحی بسیاری دارد که برای مسافرین تجربه ای لذت بخش و به یادماندنی خلق میکند .

از طرف دیگر سیستم حمل و نقل عمومی در مشهد بصورت منظم فعالیت میکند و در حال خدمت رسانی به شهروندان و مسافرین میباشد. بواسطه ی راه اندازی  قطارشهری مشهد و همچنین مدیریت خوب سازمان اتوبوسرانی، میتوان به اماکنی که زمانی بسیار دور تلقی میشدند در حال حاضر براحتی و در زمانی بهینه و به شکلی کم هزینه دسترسی داشت.

لذا با توجه به این امکانات ، مسافرین برای انتخاب هتل یا محل اقامتشان در مشهد انتخاب های گسترده تری دارند.

در ادامه نکاتی را بیان میکنیم که میتواند به انتخاب شما در هتلی خوب و مناسب برای اقامت در مشهد کمک کند.

قصد شما از سفر به مشهد به دو دسته ی کلی تقسیم میشود :

– سفر به مشهد برای زیارت

یا

– سفر به مشهد برای گردشگری و تفریح

– سفر به مشهد برای تحصیل

– سفر به مشهد برای جلسه و ملاقات کاری

– سفر به مشهد برای ملاقات های دوستانه و فامیلی

سفر به مشهد برای زیارت

اگر شما جزو مسافرینی هستید که به مشهد برای زیارت امام رضا علیه السلام سفر میکنید و علاقه دارید بیشتر زمان خود را در حرم امام رضا علیه السلام سپری کنید . اقامتگاهها و هتل های اطراف حرم میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.  زیرا نزدیکی به حرم امتیاز ویژه ایست که در انرژی و زمان شما را در طی مسیرهای شلوغ و پرترافیک هدر نمیدهد و میتوانید از زمانتان بهترین استفاده را داشته باشید.
در اطراف حرم انواع هتل ها و هتل آپارتمان ها با امکانات متفاوت و قیمت های متنوع موجود است که بنا به انتظارات و بودجه خود میتوانید انتخاب بفرمایید

برای انتخاب بهتر مقاله ” چگونه یک هتل خوب و مناسب در مشهد انتخاب کنیم ؟ ” را پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

سفر به مشهد برای موارد دیگر 

اگر هدف شما به مشهد بیشتر برای تفریح و گردشگری ، جلسه ی کاری یا ملاقات دوستان و آشنایان ست پیشنهادات ما به شما تغییر میکند. اگر اصراری برای اقامت در هتل های مشهد در اطراف حرم نداشته باشید یا برنامه ریزی برای اقامت در برخی هتل های مجلل مشهد که نزدیک حرم واقع شده اند نداشته باشید میتوانید در هتل های خوب مشهد در مناطق دیگر اقامت کنید.

خیابان های اطراف حرم جزو خیابان های سطح بالای مشهد شناخته نمیشوند و علی رغم قیمت های بالا، رونق خود را بواسطه ی حضور زیاد مسافرین دارند. لذا انتخاب هتل در خیابان های دیگر مشهد مانند خیابان احمد آباد ، سجاد ، خیام ، بلوار وکیل آباد و …. میتواند تجربه ی متفاوتی برای شما از حضور در مشهد به ارمغان بیاورد .

در این مناطق سبک شهری ،زندگی و فرهنگی  با مناطق اطراف حرم کمی متفاوت است .

و دسترسی شما به پاساژها و مراکز خرید (با سطح و کیفیت بالاتر ) و  مراکز تفریحی آسان تر میشود. البته همچنان از طریق مترو میتوانید به مرکز شهر و حرم مطهر به آسانی دسترسی داشته باشید.

به زودی لیستی از هتل های خوب مشهد را در نقاط مختلف شهر برایتان تهیه میکنیم تا به خاطر انتخاب های زیاد دور از سردرگمی و خستگی ، بتوانید انتخابی خوب داشته باشید

پراکندگی هتل های مشهد بر اساس موقعیت مکانی بصورت تصویری

 

 

درباره traveltm

این مطالب را نیز ببینید!

بایدها و نبایدها در سفر به مشهد

در این مقاله سعی داریم شما را با بایدها و نبایدهایی که بهتر است در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.