مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی از آغاز جشنواره تخفیف زمستانه با محوریت گردشگری از ۱۰ تا ۳۰ دی ماه سال جاری -1397– در مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مهدی فروزان گفت: بر این اساس، در این مدت برای استفاده کنندگان از مراکز اقامتی، هتل ها، هتل آپارتمان ها، اماکن تاریخی و گردشگری تخفیفات قابل ملاحظه ای لحاظ می شود.

وی افزود: خدماتی از قبیل بلیت پرواز، قطار و اتوبوس به مشهد، تاکسی داخل شهری، مترو، اتوبوسرانی نیز شامل اعمال این تخفیفات می شود.

مدیر کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: همچنین 16 مجتمع بزرگ تجاری در مشهد نیز با هدف تبلیغ و فروش کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی در این طرح شرکت کرده اند.

فروزان با بیان این که این طرح به منظور جذب زائر و گردشگر در ایام غیر پیک اجرایی می شود، تاکید کرد: نگاه ویژه این طرح به بهره برداری مجاوران در مشهد مقدس است.

وی افزود: این طرح با همکاری معاونت زیارت ، ادارات کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری و میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، معاونت گردشگری و زیارت شهرداری مشهد ، اصناف ، اتحادیه هتلداران و سایر دستگاه های مرتبط اجرایی می شود.